[email protected] | TEL: 0 366 222 22 20 - 0 366 220 05 00

Hakkımızda

Yemeklerimiz

Gün boyu konuklarını ağırlayan otelimiz, süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle,Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ile gün boyu konuklarını ağırlayan Gün Otel 150 kişilik cafe&restorantıyla tüm damak zevklerinizi beğeninize sunuyoruz.

Eviniz Gibi

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sınırsız hizmet kalitemizle konforlu ve zarif odalarımızla deneyimli personelimizle keyifli olanaklar sunmayı ilke edinmiş olan gün otel isteyene aylık konaklama imkanınıda yanında sunmaktadır.

Odalarımız

Gün Otel 62 Oda 170 yatak kapasitesi olup, 7 suit odamız,52 Dbl-Triple ve 3 Sıngle odamız mevcuttur.Otelimiz butik otel olup restoranımızda açık büfe kahvaltı,hafta sonları brunch  ve alacarte restorantı ile hizmet vermektedir.

 

Hakkımızda

Gün boyu konuklarını ağırlayan otelimiz, süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle,Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ile gün boyu konuklarını ağırlamaktayız.

Gün Otel 62 Oda 170 yatak kapasitesi olup, 7 suit odamız,52 Dbl-Triple ve 3 Sıngle odamız mevcuttur.Otelimiz butik otel olup restoranımızda açık büfe kahvaltı,hafta sonları brunch  ve alacarte restorantı ile hizmet vermektedir. Odalarımız siz ziyaretçilerimiz için modern olarak dizayn edilmiştir. Odalarımızın dekorasyonunda sadece konfor ve geniş çalışma değil, aynı zamanda dinlenmenize yardımcı olacak ince detaylar da dikkate alınmıştır. Odalarımızda telefon,  Uydu- kanalı, LCD tv, 24 saat sıcak su, telefon, wi-fi, mini bar, su ısıtıcı, mini buzdolabı, ankastre ocak, kişiye özel çelik kasa, saç kurutma makinası kullanımınıza sunulmuştur.

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sınırsız hizmet kalitemizle konforlu ve zarif odalarımızla deneyimli personelimizle keyifli olanaklar sunmayı ilke edinmiş olan gün otel isteyene aylık konaklama imkânını da yanında sunmaktadır. Yiyecek ve İçecek: Açık Büfe Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği, öğleden sonra Pasta-Kahve, Gece çorbası Saat 10.00 –23.30 Arası tüm yerli alkollü ve alkolsüz içkiler ücretsizdir. Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ile konuklarını ağırlayan Gün Otel 150 kişilik cafe & restorant ile tüm damak zevklerini beğeninize sunmaktadır Teras cafe & restorantımızda aynı zamanda haftada 3 gün canlı müzik yapılmaktadır. Ayrıca iş toplantılarınız için 30 kişilik toplantı salonu, 20 kişilik konferans salonu, 80 kişilik yemekli toplantı salonu mevcuttur.

Kastamonu’nun tarihi ve turistlik yerlerine yakın konumumuzla müşterilerimize ulaşım konusunda kolaylık sağlamaktayız. Sizleri hem doğa hem tarih ile iç içe vakit geçirmek için Gün otele bekleriz.

Neden Biz?

Çünkü konfor ve rahatınızı en cok biz düşünüyoruz bu yüzden gunotel’den vazgeçemiceksiniz.

Misyonumuz

İlkeli dürüst, kurumsal,saygılı bir hayat felsefesine sahip olan anlayış ile büyümeyi ve hizmet etmeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimize daha rahat daha huzurlu daha temiz ihtiyaclara cevap veren hizmet anlayışı ile mutluluğunuzu tesis etmeye devam edecektir.